1 / 2
Nike 2090 Novi patiki original
6.500 МКД
Цената е фиксна
02.03.2023 12:27

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Темно сива

Nike 2090 Novi patiki br44 ne noseni
Cenata e fiksna

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

dr
Потврден огласувач
077859245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам