1 / 6
Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 01:43

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Combo

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Opel Corsa Combo 1.7
1999 god.
Isuzu motor
Ne e registrirano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

A
Потврден огласувач
070200439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам