1 / 6
Dellovi Za Atego 8 23
1 €
26.01.2023 18:00

Гази Баба / Скопје

Dellovi za Atego 8 23 god 02
Motor 23 so 6 klipa mnogu dobar
Menjac so 6 berzini
defrencial so shper gumi
bandasi i drugi dellovi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

xhemo
Потврден огласувач
070270984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам