Tojota 1.0 vvti zamena pikap
2.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 00:10

Битола / Битола

Марка:

Toyota

Модел:

Yaris

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Regostrirana
zimski + letni gumu 2 kompleti
klima
aluminski bandas
prozori na dugme
karoseriski mali zabeleski
garadska 7 litri plin
otvoreno 6 litri plin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076456733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам