1 / 6
Alfa Romeo Brera 2.4 jtdm
6.300 €
08.12.2022 18:09

Тетово / Тетово

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Brera

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

154 kw / 209 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Full oprema
Napraven golem servis pred 100 km
19 felni
Komplet ozvucuvanje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dario
Потврден огласувач
071233050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам