1 / 7
Ford c max
3.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.12.2022 06:44

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Odlicno socuvan podetalno na tel
078740050

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
78740050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам