1 / 2
Izrabotka na diplomski, seminarski, magisterski trudovi
1 МКД
Цената е фиксна
04.12.2022 20:25

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Професионална изработка на:
-Дипломска работа
-Семинарска
-Магистерски труд
-Проектни задачи
Загарантирана професионалност и брзина на изработка на трудот.
Цената зависи од големината на трудот.
Во цената е вклучено:
-Научниод труд (во word и pdf формат)
-PowerPoint презентација
-Корекции се додека не ги задоволиме вашите потреби.
Број за контакт: 070-229-242

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
070229242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам