1 / 1
Се продава куќа на атрактивна локација
1 €
04.12.2022 21:03

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2005

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Железничка

Се продава Куќа на улица железничка
Куќата е лоцирана во населба Железничка на атрактивна мирна локација веднаш до самиот пат.
Самата куќа располага со 110 метри квадратни и дворно место од 1000 квадрати со овоштарник од 40 дрвца.
Куќата поседува имотен лист за се горе наведено.
Куќата е градена со најквалитетни материјали, со инсталиран одвод, довод, инсталирана струја, канализација.
Куќата е на 3 нивоа распоредени на меѓуспратови, поседува гаража со котлара, дневна со трпезарија и кујна, 3 спални плус тавански соби.
Куќата поседува и сопствен бунар од 20 метри длабочина.
Цена по договор
Контакт
Влатко 075769876

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
38975769876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам