1 / 5
Se prodava preubav stan 56m2 vo ohrid kvalitetna zgrada
75.000 €
31.01.2023 09:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ohrid

Se prodava preubav stan 56m2 vo ohrid kvalitetna zgrada.
⭐Namesten
⭐Lift
⭐Ubav raspored
⭐75000 evra
🌟Tel. : 071 868 800 Svetlana

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Астера Дом
Скопје
Потврден огласувач
071868800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам