1 / 5
Novogradba Top lokacija Stanovi so pogled na Ezeroto vo Ohri
65.000 €
06.03.2023 08:53

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Novogradba
Top lokacija
Stanovi so pogled na Ezeroto vo Ohrid-Raca.
⭐Novogradba
⭐Pogled na ezeroto
⭐Parking
⭐Lift
⭐1300.00 evra po m2
🌟Tel. : 071 868 800 Svetlana

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Астера Дом
Скопје
Потврден огласувач
071868800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам