1 / 6
Se prodava nov stan vo qair 72 m2
По Договор
05.12.2022 09:37

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Џон кенеди Чаир

Se prodava nov stan na ul.xhon kenedi bb Qair
72 m 2
Salon ,kujna .1 spalni soba ,1 decka soba , koridor ,terasa
So imoten list
Za poveke info 078 395 684

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

111
Потврден огласувач
071268387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам