1 / 6
Se prodava reno 4
400 €
14.01.2023 22:34

Виница / Виница

Марка:

Други

Година:

1985

Гориво:

Бензин

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

23 kw / 31 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
0389075309529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам