1 / 4
APPLE(iphone) eksterna baterija za site ajfoni od 8 nagore
1.250 МКД
08.05.2023 12:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Samo se stava pozadi ajfonot i go so magnet se prilepuva i go polni telefonot do 2 pati odlicen power bank na promocija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075423161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам