1 / 8
Prodavam video kamera Panasonic HC-X2000 4K
2.000 €
05.12.2022 12:04

Бутел / Скопје

Prodavam video kamera Panasonic HC-X2000 4K.Kamerata e ispravna, malku koristena i seuste pod garancija.So kamerata sleduvaat 3 baterii i polnac.Cena 2000 evra.Informacii na telefon 072 315 494 Ivica.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Panasonic

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
072315494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам