1 / 12
MAN TGL 250
1 €
32.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 17:10

Гази Баба / Скопје

Kamionot i prikolicata se vo odlicna sostojba, redovno servisirani i odrzavani, 778.000km. Nosivost 10 tona, 120kubika

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075888848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам