1 / 5
dellovi za bmw x5 3.0
По Договор
20.12.2022 13:00

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

dellovi za bmw x5 3.0 2002

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

clirim dauti
Потврден огласувач
070656199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам