1 / 8
Kamelija stan 73m2,na 1 kat,Bolnicki kompleks
790 €
21.03.2023 10:51

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

73 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ohrid

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan so povrsina od 73m2 kaj Gradskata bolnica.
Stanot e na 1 kat.
Dnevna so trpezarija i kujna so izlez na Balkon,spalna soba so izlez na balkon,wc so kupatilo.
Postoi moznost za izvedba na detska soba.
Poveke informacii na tel
078 264 866
076 295 002

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам