1 / 12
SEAT IBIZA 1.2 TDI 55 KW 2014 Godina
5.700 €
04.03.2023 11:38

Штип / Штип

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 5.700€
SEAT IBIZA 1.2 TDI 55 KW 2014 Godina
MARKA: SEAT
MODEL: IBIZA 1.2 TDI
PROIZVEDENO: 2014 GODINA
ZAFATNINA: 1.199 SM3
POMINATO: 178.000 KM
SILA NA MOTOR: 55 KW - 75 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD BELGIJA 🇧🇪
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам