1 / 7
Huawei P40 Lite E
7.500 МКД
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 19:55

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

P40 Lite E

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Huawei P40 Lite E koristen mesec dena vo odlicna sostojba ,so minimalni tragi na koristenje. Telefonot sleduva so polnacot bez kutijata.
Cena: 7500 den
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам