1 / 7
CAT S40
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:23

Штип / Штип

Марка:

Друга марка

Модел:

CAT S40

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekstremni uslovi odnosno telefonot e otporen na udari, vlaga/voda i prasina. Na telefonot seuste e zalepena fabrickata zastitna folija.
Cena: 8000 den
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам