1 / 1
Apple Ipad Pro 2022 5G NOVI - MOBICOM
54.990 МКД
Денес 08:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple

Големина на екранот:

11" инчи

Apple Ipad 2022 11" 5G 256GB.
NOVI NEAKTIVIRANI so 12 meseci Garancija.

Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple Ipad Pro 2022 5G NOVI - MOBICOM

54990 МКД

Samsung Galaxy Tab S8 NOVI - MOBICOM

34990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам