1 / 10
AUDI Q7 3.0 TDI
11 €
06.12.2022 14:37

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
2006 god
3.0 TDI
260 000KM
Registriran
Servisiran
Novi gumi zimski
Panorama
Kuka
Bez nikakva zabeleska

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
071663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам