1 / 12
CITROEN C5 EXCLUSIVE
6 €
06.12.2022 14:37

Демир Хисар

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
2008 god
2.7 biturbo dizel
Avtomatik
Vozilo od ambasada
Servisiran
Novi gumi
Exclusive oprema najvisoko nivo
Bez nikakvi zabeleski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
071663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам