1 / 9
Smart Forfour 1.1 Benzin
2.500 €
12.01.2023 18:55

Тетово / Тетово

Марка:

Smart

Модел:

ForFour

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e donesen od svajcaria prva registracia
Perfektna sostojba Kako nova
Proverka bilo kade
Zimski gumi Klima Bord kompjuter
Elektricni stakla Cd Radio i dr oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fatmir
Потврден огласувач
071309587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам