1 / 7
Jepet me qira banes tre dhomshe 76 m2, se izdava trosoben st
220 €
05.12.2022 21:08

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

76 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Arhiepiskop Dositej

Cena 220 evra ( 072-228-173)

Jepet me qira banes tre dhomshe me dy balkone, 76 m2, katin e katërt, banjo e renovume komplet e rre, me parking dhe gjelbrime. Dera e hymjes e rre. Eshte afer Ambulantes ose Xhamisë së re në Çair.

Një muaj qira jepet për depozit....

Izdavam tri soben stan pod kirija so dva terasi, 76 m2, 4 sprat, novo renoviran, nova Kupatilo, nova vlezna vrata prekrasno mesto so parkovi i parking, se naoga bilsku do Ambulantat Cair ili novata Xhamija vo Cair

Edna mesecna kirija depozit....

Tel: 072 228 173

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Besar
Потврден огласувач
071340468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам