1 / 6
Se prodava VW Passat
2.100 €
05.12.2022 21:24

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava avtomobil, vo mnogu dobra sostojba. Proizveden Dekemvri 2000godina. Motorot e vo odlichna SOSTOJBA, 1.9TDI, 116Hp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075765267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам