Градежен плац
22.000 €
Цената е фиксна
05.12.2022 22:03

Штип / Штип

Квадратура:

470 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во општина Штип со целосна документација до пред градба повише информаци на тел број 071308163

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071308163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам