1 / 8
Audi A 4 2.0 2012 god.
11.500 €
14.12.2022 10:29

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicna sostojba, kompletno ispravna
Golem servis napraven na 195000km
So novi zimski gumi, plus 4 letni
Zelen karton.
TEL. ZA KONTAKT!!!!!!!!
070 232 107

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
078329031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам