1 / 8
Nova semejna kuka
320.000 €
25.03.2023 02:41

Охрид / Охрид

Број на соби:

12

Квадратура:

340 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

8 mart Ohrid

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopstven parking.. 1 sprat so parno.. Vtoriot so podno.. 3 del so klima.. Ima solarno od 300l povrzano celosno na site 3 stanovi.. Termo fasada..

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kliment
Потврден огласувач
070993009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам