1 / 8
Seat leon 2.0 dizel
5.500 €
Цената не е фиксна
05.12.2022 23:33

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Moze da se proba vo sekoe vreme ne e registriran gumi solidni se sto ve interesira moze da se javite

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
78740050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам