1 / 8
5x112,20”
850 €
21.01.2023 15:56

Виница / Виница

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

20

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

255

Висина на гума:

35

Дијаметар на гума:

20

Bandasi so gumi 20”
Exstra sostojba
Gumite se 90%,skoro novi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
0038971313587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам