1 / 2
IMT 619 Freza
650 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 14:49

Струга / Струга

Prodavam IMT619 Freza

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Bet
Потврден огласувач
00 389 72 221 291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам