1 / 1
Zamena stan za kuka karabina ili ponova gradba
1 €
06.12.2022 11:30

Неготино / Неготино

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Stanot se naoga na ulica Petar Demirski (Saat kula)Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

vane
Потврден огласувач
075278235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам