1 / 5
PRODAVAM VELOSIPED SPECIALIZED HOTROCK 24 SHIMANO OPREMA
8.500 МКД
26.12.2022 12:44

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

SE PRODAVA VELOSIPED SPECIALIZED 24 MODEL HOTROCK SO SHIMANO KOMPLETNA OPREMA 21 BRZINA NOVI GUMI SOCUVAN

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

SKOPJE
Потврден огласувач
070535324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам