1 / 8
PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB AVALANCHE ALL TERRA 3.0 USA
12.500 МКД
01.02.2023 10:25

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB MODEL AVALANCHE ALL TERRA 3.0 MADE IN USA SO ODLICNI PERFORMANSI I OPREMA SHIMANO 24 BRZINI ALIVIO NOVI GUMI PREDNA SUZPENZIA XCM MALKU VOZEN

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

SKOPJE
Потврден огласувач
070535324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам