1 / 1
mercedes 124
По Договор
21.12.2022 13:00

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

200

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

10 kw / 14 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

mercedes 124 motor nema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

clirim dauti
Потврден огласувач
070656199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам