1 / 1
Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )
830 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 13:25

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy s22 ultra

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje, koristen nedela dena.
Sleduva so originalnata kutija i kabelce.
Cena: 830 Evra.
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам