1 / 3
Iphone 11PRO
360 €
27.12.2022 11:13

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11PRO

Боја:

Green

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Telefonot e odlicen se e fabricko ne e otvaran.baterijata e za zamena 71% i se prodava samo tel.bez kabel i polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

alfa
Потврден огласувач
071390204
Испрати Е-маил до огласувачот

SIEMENS Pere Susi

2000 €

Adidas Originals

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам