1 / 6
Стан на приземје во Охрид
80.000 €
16.02.2023 11:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул.Марко Нестороски

Се продава стан на приземје,во релативно понова градба, на ул.Марко Нестороски,во Охрид.Станот функцинално е поделен на три апартмани,и има сопствен паркинг простор како и дворно место.На имотен лист е со површина 67м2,а реално во владение на лице место има 80м2.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ѓоко
Потврден огласувач
070/637-731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам