1 / 9
Bmw 120D
1 €
16.01.2023 22:20

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 120D 2005 godina
Registrirano do 04.2023 godina
Servisirano
4novi zimski gumi
Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
078362430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам