1 / 4
Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo
105 €
06.12.2022 17:55

Тетово / Тетово

Квадратура:

1070 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Falishe vo Tetovo.
_______________
▪️ Plac: 1070m2
▪️ Shirina: 20m
▪️ Dolzina: 54m
▪️ Markica za gradba : Ne
▪️ Namena: Stanbeno - Delovno
_______________
Cena:
➧105€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам