1 / 1
Iphone 13 (Nov)
770 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 13:23

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 13

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Telefonite se ne aktivirani. so niv dobivate 12 meseci garancija. Sleduvaat so orginalnoto kabelce, no bez kutija.
Cena za 128gb : 770 evra
Cena za 256gb: 820 evra
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам