1 / 6
Овлажнувач на воздух
7.000 МКД
Цената не е фиксна
06.12.2022 18:32

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава овлажнувач на воздухот за семејства кој што се топлат на клима за салон од 55 квадарти не е користен

Категорија: Останато

Се продава од:

Jovanka
16 ти Јуни број 15
Потврден огласувач
070237549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам