1 / 3
Mercedes 208 Tovarno 1234
3.500 €
3.800 €
21.12.2022 10:07

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

208

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mercedes 208 Tovarno se vozi so B kategorija , registrirano do 07.12.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075833666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам