1 / 3
ATV 300cc 1234
1.400 €
12.01.2023 14:52

Битола / Битола

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2015

Модел:

300

ATV 300cc so 700 milji , .....defekt skrsen zupcanik vo deferencijal

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075833666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам