1 / 2
Prodavam,Plac vo Karpos Sproti Mida Motors
1 €
17.03.2023 17:40

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

140 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam,Plac vo Karpos Sproti Mida Motors placot e pod peralna za koli.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078618208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам