1 / 5
Velosiped tocak DOok so zimska cena
6.700 МКД
16.01.2023 18:12

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

16 "

Ispraven i odlicno zacuvan.so disk kocnici dobri gumi. Kako nov ne e pagjan i greben
Zimska cena 6000

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Tachmobil
Потврден огласувач
+38977842117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам