1 / 8
СЕ ИЗДАВА СТАН БРУСНИЧКА НАСЕЛБА
4.999 МКД
20.12.2022 09:43

Битола / Битола

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

9999

Година на реновирање:

9999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Brusnichka

Се издава стан на прв спрат
- Брусничка Населба
~30м²
5000 денари сметки за подолг период
8000 денари со сметки до 2 месеци

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

NOV STAN 43m² 7m² ZATVOREN BALKON 12m² VIZBA TOP CENA

38000 МКД

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН НА ШИРОК СОКАК

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам