1 / 11
СЕ ПРОДАВА КУЌА - СТАРА ЗДРАВА ГРАДБА - ЗА РЕНОВИРАЊЕ
25.000 €
Цената е фиксна
20.03.2023 12:53

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

9999

Година на реновирање:

9999

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Над ОУ Тодор Ангелевски

Се продава куќа по екстра цена - во склоп и други поволности над Тодор Ангелевски.

Јавете се ќе добиете детални информации! 070360520

Куќата е за реновирање, и е со плоча!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

Се Продава Куќа на Корзо

430000 €

KUKJA KOMPLETNO RENOVIRANA - CRN MOST

84000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам