1 / 8
OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PLIN
1 €
04.02.2023 11:22

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam opel astra 1.6 benzin so vgraden atestiran plinski ured
Kolata e maksimalno socuvana i redovno odrzuvana. Bez nikakva mana !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
078416666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам